TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş.
Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Traditional) English French German Greek Italian Japanese Korean Persian Portuguese Russian Spanish

ISO 9001:2008 Eğitimleri

Müşteri tatminini izlemek, dokümantasyondan çok uygulamaya ve performansa önem veren bir yapı oluşturmak, genel yönetim sistem prensiplerini desteklemek ve yönetim sistemlerinin entegrasyonunu kolaylaştırmak, süreç yaklaşımın

Eğitim İçeriği

  • Kalite Tanımlaması
  • Kalite Standartlarının Tarihi Gelişimleri, Çıkış Aşamaları
  • ISO Nedir, ISO Tarihçesi Nasıldır
  • ISO 9000 Serisi Standartların Tanıtılması
  • ISO 9001:2008 Standardının Tanıtımı
  • Örnekleme Metodları ile ISO 9001:2008 Standardı nın Yorumlanması
  • Kalite Sistem Süreçlerinin ve Kalite Yönetim Dokümantasyonunun Anlatılması

ISO 9001:2008 Standardına Uygun Sistem Kurma Uygulamaları ve Belgelendirme, Denetim ve Eğitim uygulamaları ve örneklemeler ile açıklamalar, Soru- Cevap şeklindedir.

Eğitim Yöntemi : Eğitimde genel ISO 9001:2008 standardı bilgilendirmesinin sağlanması ve katılımcılara, standardı firmaları için yorumlama becerisinin kazandırılması amaçlanmaktadır.

Eğitim Açıklaması

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri ve ISO 9001:2008, ISO 9004 Standartları konusunda katılımcıları bilgilendirmek, uygulamaya yönlendirmek, sistem kurulumunda yeteneklerini geliştirmek için verilen eğitimdir.

ISO 9000 standardı temel hedefi kuruluşların faaliyetlerine katma değer kazandırma ve performansı sürekli artırma olanağı sağlamaktır. Müşteri odaklılık, liderlik, çalışanların katılımı, proses yaklaşımı, sistem yaklaşımı, sürekli iyileştirme, gerçeklere dayalı karar verme ve tedarikçilerle karşılıklı çıkar ortaklığına dayalı ilişki kavramları üzerine kurulmuş olan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standardı, müşteri memnuniyetinin, müşteri beklentileri ve geçerli yasal şartlar karşılanarak sağlanması için şartları tanımlamaktadır.

Katılımcılar, kalite standardlarının genel olarak endüstride ve hizmet sektörlerinde nasıl uygulandığını, kendi şirketlerinde neler yapmaları gerektiğini anlayacaklardır. Müşteri sadakati sağlamanın ve yeni müşteriler çekmenin en iyi yolu Kalite Yönetim Sistemi kurmak ve uygulamaktır.

Müşteri tatminini izlemek, dokümantasyondan çok uygulamaya ve performansa önem veren bir yapı oluşturmak, genel yönetim sistem prensiplerini desteklemek ve yönetim sistemlerinin entegrasyonunu kolaylaştırmak, süreç yaklaşımını esas almak, her birim ve seviyede ölçülebilir, kalite hedefleri belirlenmesini ve kalite hedeflerine ulaşmak için sürekli iyileştirmeyi sağlayacak kalite planlamasının yapılmasını sağlamak standardın temel özellikleridir.

Katılımcı Profili: Eğitime tüm insan kaynakları katılabilir, Ancak İşletmede bu sistemlerin uygulanması söz konusu olduğu için eğitimlere üniversite düzeyinde eğitim almış bilinçli personellerin katılımı tavsiye edilir.

WIll Hill BookiesW.BetRoll here...
Online bookmaker the UK http://whbonus.webs.com/ William Hill