TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş.
Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Traditional) English French German Greek Italian Japanese Korean Persian Portuguese Russian Spanish

Eğitimler

TÜRCERT uluslararası kabul görmüş standartların denetçi, başdenetçi, kalite ve sistem yöneticisi eğitimlerini vermektedir.

Kuruluşların kalite yönetimi ile ilgili uygulamalarını desteklemek ve her seviyeden tüm çalışanların bilinçlenmeleri, uygulamalar ile ilgili yeterli bilgi ve beceri edinmeleri amacı ile bir dizi eğitim programı hazırladık ve sunmaktayız. Bu konudaki eğitimlerimizin hepsi 10 yıldan fazla süredir Türkiye'de sunulmaktadır. Eğitimlerimizi sunan eğitmenler konularında 20 yıl tecrübeli, her sektörden örnekler ile konunun daha iyi anlaşılmasını sağlayabilecek etkin insanlardır.

Eğitim, bireyin ve sistemin iyileştirilmesine ve geliştirmesine, riskleri kontrol altına almaya hatta önlemeye yardımcı olan işletme maliyetlerini dengeleyen, düşük maliyetli bir faaliyettir. Gerektiği şekilde verilen ve eğitim amacına ulaşmada en kolay yol olan bu faaliyetler İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) tarafından hizmet alanlara sunulmaktadır. İyi alınmış bir eğitimle kuruluşlar sistemlerini devam ettirebilmek ve iyileştirme yapma olanağına sahip olurlar. Eğitim faaliyetleri işletmeleri geliştiren bitmez tükenmez bir “yol” gibidir. Eğitimde hedefini tespit eden bu yolda nereye gideceğini iyi bilir.

Sistem temel eğitimleri, sektörlerin bütününün yıllardır üzerinde durduğu, ülkemizde de son 15 yıldır ciddiye alındığı faaliyet enstrümanlarındandır. Çağdaş ve verimli bir yönetim başarısı, tescillenmiş unsurlardandır. Bu nedenle, yönetim sistemleri uygulamalarında gereksinim duyulan, işletme ekonomilerine zarar vermeyen bir faaliyet durumundadır. Yönetim sistemleri ulusal ve uluslar arası kamuoyunda gerekli hale gelmiş hatta ülkemizde ve bazı ülkelerde bu sistemlerin içeriklerinin büyük bir bölümüde yasal mevzuatlara girmiştir. Sistem eğitimleri her türlü sistemi kapsamakta olmakla birlikte sistemlerin uygulanması, çalıştırılması ve kontrol altına alınmasında fayda sağlamaktadır. Bu faydalar,  ulusal ve uluslar arası ticarette zaruri hallere gelen standart taleplerini karşılamanın sağlanması ile pazardaki pay alımlarına en büyük desteği vermektedir.

TEMEL EĞİTİM KATEGORİLERİ

  • Başdenetçi Eğitimleri
  • Dokümantasyon Eğitimleri
  • İç Denetçi Eğitimleri
  • Kalite Eğitimleri
  • Sistem Yöneticisi Eğitimleri

Şeklinde ana kategorilerle sunulmaktadır.  Alt kategorileri ziyaret ederek, tüm eğitimleri, şartlarını ve içeriklerini bulabilirsiniz.

WIll Hill BookiesW.BetRoll here...
Online bookmaker the UK http://whbonus.webs.com/ William Hill